top of page

SPECIFISKIE RISINĀJUMI

Privātmājas kāpnes


Stikls vienlaikus nodrošina gan kāpņu balsta, gan margu funkciju.

"Green house" fasāde, Norvēģija

 

Ēkas fasādes ir veidotas no zaļi krāsotām tērauda loksnēm un keramiski apdrukātiem stikliem divās kārtās. Lai izvairītos no vertikālu un horizontālu līniju akcentējuma, stiklus fiksējām ar punktveida stiprinājumiem, kas vizuāli no ārpuses iekļaujas vienotā stiklu rakstā. Tā kā fasādei ir divas stikla kārtas, vietām uz viena stiprinājuma punkta ir fiksēti pat astoņi stikli.


 

Stikla pāreja "Laimas" muzejā, Latvija


Stikla pāreja "Laimas" šokolādes muzejā ar slodzi nesošām stikla margām, pakāpieniem un nelieliem metāla stiprinājumiem. Šī mazā pāreja varētu noturēt arī vieglo automašīnu.

Liekts lifta vējtveris, Latvija


Tērauda nesošā konstrukcija, kas apjož liektu stiklu pakešu čaula ar silikona šuvēm. Vējtverim ir izbūvētas alumīnija durvis un lūkas, kurām no ārpuses ir pielīmēts rūdīts stikls.

Stikla kubs, Latvija
 

Iesaistījāmies mākslinieciskā projektā - divu aktrišu Dārtas Danevičas un Elīnas Dzelmes performancē "Dzīvo damies", kas notika Kalnciema kvartālā. Mūsu loma bija izgatavot stikla kubu, kurā aktrisēm dzīvoties veselu diennakti.


 

"Expo Box", Zviedrija
 

Sadarbībā ar zviedru arhitektu biroju GUISE realizējām reklāmas stendu "Expo Box", kas tika izstādīts Stokholmas centrā. Projekta izaicinājums bija ļoti īsā laikā projektēt un izgatavot specifisku konstrukciju - metāla karkasu, kas noklāts ar kompozīta paneļiem un 30mm distancē perforētu metāla virskārtu. Stenda augša pilnībā balstās tikai uz vidus daļas stiklojumu. Tumsā perforēto metālu izceļ iestrādātās LED gaismu rindas.

Uz augšu bīdāms pilnstikla logs, Zviedrija
 

Projektējām un uzstādījām uz augšu paceļamus pilnstikla logus. Konstrukcijas ir paredzētas medicīnas iestādē, operācijas un instrumentu telpu savienošanai. 

bottom of page